Eko Air

Vienīgais lodēto plākšņu
siltummaiņu ražotājs
šajā teritorijā.

Eko Air

20 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas – Salaspilī atrodas mūsdienīga Eiropas līmeņa automatizēta lodēto plākšņu siltummaiņu rūpnīca ar ražošanas jaudu – 100 000 siltummaiņu gadā. EKO AIR ražotne nodrošina 100% kvalitātes kontroli katrai saražotajai vienībai.

Sākumlapa / Siltummezgli

 

Jūs varat pasūtīt siltummaini aizpildot pasūtījuma veidlapu mūsu mājas lapā vai nosūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi.

 

Ražotne un galvenais ofiss:

SIA "Eko Air", 30D, Miera iela, Salaspils, Latvia LV-2169

 

 

SIA EKO AIR Pretkorupcijas politika

 

EKO AIR SIA darbības ir vērstas, lai novērstu korupcijas iespējamību uzņēmumā, veicinot godprātīgumu, atklātību un atbildību uzņēmumā esošajiem darbiniekiem, sadarbības partneriem, klientiem un piegādātājiem. Vairāk...

 

 

Siltummezgli

Modulāro ISP tipiskā izplide

Modulārie ISP ir paredzēti, lai nodrošinātu automātisku apkures sistēmas temperatūras regulēšanu atkarībā no ārgaitas temperatūras, nepieciešamās karstā ūdens temperatūras uzturēšanai patērētājiem kā arī optimālās karstā ūdens recirkulācijas temperatūras nodrošināšanai.
Darbojās tīklos ar tādiem siltuma avotiem kā vietējās katlu mājas vai TEC ar temperatūru līdz 150° C.
Visas shēmas paredz siltummaiņu izvēli atkarībā no temperatūras grafikiem, tehnisko nosacījumu prasībām un citiem reglamentējošiem dokumentiem par pieļaujamajiem darba parametriem apkurei, ventilācijai un karstā ūdens sistēmām, kā arī ņemot vērā klienta prasības.
Siltummezgls priekš apkures / ventilācijas un karstā ūdensapgādes sistēmām ar vienpakāpes sildītāju