TIRDZNIECĪBAS MENEDŽERI

SIA “EKO AIR”  Siltummaiņu rūpnīca 
Sakarā ar darbības palašināšanos aicinām pievienoties mūsu komandai

Eko Air

20 km attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas – Salaspilī atrodas mūsdienīga Eiropas līmeņa automatizēta lodēto plākšņu siltummaiņu rūpnīca ar ražošanas jaudu – 100 000 siltummaiņu gadā. EKO AIR ražotne nodrošina 100% kvalitātes kontroli katrai saražotajai vienībai.

Sākumlapa / Raksti

Kontakti

Ražotne un galvenais ofiss:

SIA "Eko Air", 30D, Miera iela, Salaspils, Latvia LV-2169

 

 

 

 

Ēku energoefektivitātes paaugstināšana

Palielinoties iedzīvotaju skaitam pasaulē un pieaugot komforta līmenim, pieaug arī enerģijas patēriņš. Energoresursi koncentrēti atsevišķās valstīs, līdz ar to ir novērojamas energoefektivitātes problēmas un energoresursu pieejamība kā arī apgāde. Līdz ar to EKO AIR ir izstrādājusi izstrādājumus energoefektivitates uzlabošanai.


Sarunu un diskusiju ceļā ar  pašvaldību uzņēmumiem , inženieriem  ,tika izveidots siltummaiņos, kura ekspluatācijas izmaksas ir divas reizes zemākas nekā parastajiem divpakāpju modeļiem. Siltummaiņa nosaukums ir „KAMIKADZE”,  jeb divpakāpju sadalītais siltummainis. Šī sistēma sevī ietver labākās īpašības kuras ir atrodamas lodētajos un izjaucamajos siltummaiņiem, ka arī siltummaiņi ar dubultajām plāksnēm „DOUBLE  WALL”, kuri nodrošina papildus kontroli pret iespējamajām  vielu noplūdēm.


754 sērijas siltummaiņi paredzēti individuālo un centrālo siltummezglu sistēmu ražotājiem , šai sērijai ir  raksturīga augsta siltuma pārnese un zema plūsmas pretestība. Šie modeļi  atbilst visparasīgāko klientu vēlmēm.