Laiks inovatīviem risinājumiem

Lodētais plākšņu siltummainis - tas ir mūsdienīgo inovatīvo tehnoloģiju produkts. Pirmie lodētie siltummaiņi parādījās tikai 25 gadus atpakaļ...

Lāzera marķēšanas

SIA "EKO AIR " piedāvā lāzera marķēšanas pakalpojumus

Siltummaiņu darbības princips

Lodētie plākšņu siltummaiņi ir radīti tam, lai nodrošinātu siltuma pārnesi no vienas darba vielas otrai, bez siltumnesēju sajaukšanas.Piemēram, vienā siltummaiņa kontūrā plūst tehniskais karstais ūdens no koģenerācijas stacijas, bet otrā – auksts sanitārais ūdens no tīkla...

Sākumlapa / Raksti

Kontakti

Ražotne un galvenais ofiss:

SIA "Eko Air", 30D, Miera iela, Salaspils, Latvia LV-2169

 

 

 

 

Ēku energoefektivitātes paaugstināšana

Palielinoties iedzīvotaju skaitam pasaulē un pieaugot komforta līmenim, pieaug arī enerģijas patēriņš. Energoresursi koncentrēti atsevišķās valstīs, līdz ar to ir novērojamas energoefektivitātes problēmas un energoresursu pieejamība kā arī apgāde. Līdz ar to EKO AIR ir izstrādājusi izstrādājumus energoefektivitates uzlabošanai.


Sarunu un diskusiju ceļā ar  pašvaldību uzņēmumiem , inženieriem  ,tika izveidots siltummaiņos, kura ekspluatācijas izmaksas ir divas reizes zemākas nekā parastajiem divpakāpju modeļiem. Siltummaiņa nosaukums ir „KAMIKADZE”,  jeb divpakāpju sadalītais siltummainis. Šī sistēma sevī ietver labākās īpašības kuras ir atrodamas lodētajos un izjaucamajos siltummaiņiem, ka arī siltummaiņi ar dubultajām plāksnēm „DOUBLE  WALL”, kuri nodrošina papildus kontroli pret iespējamajām  vielu noplūdēm.


754 sērijas siltummaiņi paredzēti individuālo un centrālo siltummezglu sistēmu ražotājiem , šai sērijai ir  raksturīga augsta siltuma pārnese un zema plūsmas pretestība. Šie modeļi  atbilst visparasīgāko klientu vēlmēm.